Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT


Voit ottaa yhteyttä yhteydenottolomakkeella tai suoraan asiakaspalveluumme alla olevin yhteystiedoin.

SUOMEN VOITELUAINEKAUPPA OY
Ylöjärven toimipiste ja noutomyymälä
Linjatie 2, 33470 Ylöjärvi
Puhelin 010 339 2250
info@voiteluainekauppa.com





HENKILÖSTÖ

SARI-RISTILA-HAPPONEN.jpg

Sari Ristilä-Happonen

Talous- ja markkinointipäällikkö

Finance and Marketing Manager

Suora +358 10 339 2253

GSM +358 40 577 9439

sari.ristila-happonen@voiteluainekauppa.com

EMMA POUSSU.jpg

Emma Poussu

Talous- ja markkinointiassistentti

Finance and Marketing Assistant

Suora +358 10 339 2261

GSM +358 50 466 4783

emma.poussu@voiteluainekauppa.com

JELENA-KUIDUNEN.webp

Jelena Kuidunen

Taloushallinnon harjoittelija (opiskelija)

Suora +358 10 339 2250

GSM +358 50 454 4331

jelena.kuidunen@voiteluainekauppa.com

TOMMI UR.jpg

Tommi Uusi-Rauva

Toimitusjohtaja

CEO

Suora +358 10 339 2267

GSM +358 40 620 1160

tommi.uusi-rauva@voiteluainekauppa.com

ATTE VÄLIMÄKI.jpg

Atte Välimäki

Yrittäjä

Entrepreneur

Suora +358 10 339 2258

GSM +358 40 832 6109

atte.valimaki@voiteluainekauppa.com

TAPIO LAINE.jpg

Tapio Laine

Hallituksen puheenjohtaja

Chairman of the Board

Suora +358 10 339 2260

GSM +358 500 861 756

tapio.laine@voiteluainekauppa.com

JUSSI-HAAPARANTA.jpg

Jussi Haaparanta

Suodattimet

Suora +358 10 339 2256

GSM +358 50 466 0732

jussi.haaparanta@voiteluainekauppa.com

JUSSI MONTO.jpg

Jussi Monto

Tekninen johtaja

Suora +358 10 339 2250

GSM +358 50 521 5053

jussi.monto@voiteluainekauppa.com

MARKKU-SALONEN.webp

Markku Salonen

Ostopäällikkö

Suora +358 10 339 2268

GSM +358 50 371 5001

markku.salonen@voiteluainekauppa.com

TIMO HEINO.jpg

Timo Heino

Myymälävastaava (kotimaan ostot)

Suora +358 10 339 2262

GSM +358 50 470 5744

WhatsApp-viesti

timo.heino@voiteluainekauppa.com

jaakkosaarilampi.jpg

Jaakko Saarilampi

Digital marketing specialist

Suora +358 10 339 2259

GSM +358 40 8393 825

jaakko.saarilampi@voiteluainekauppa.com

Kari Salmela

Kari Salmela

Myyntipäällikkö

Suora +358 10 339 3930

GSM +358 50 372 0445

kari.salmela@voiteluainekauppa.com

VILLE HAAPARANTA.jpg

Ville Haaparanta

Myynti

Suora +358 10 339 2254

GSM +358 50 560 6406

WhatsApp-viesti

ville.haaparanta@voiteluainekauppa.com

Tony.jpg

Tony Hakovirta

Myynti

Suora +358 10 339 2252

GSM +358 50 340 1791

WhatsApp-viesti

tony.hakovirta@voiteluainekauppa.com

TOPI LAINE.jpg

Topi Laine

Myynti

Suora +358 10 339 2266

GSM +358 40 703 3934

WhatsApp-viesti

topi.laine@voiteluainekauppa.com

IILARI.jpg

Ilari Langenoja

Myynti

Suora +358 10 339 2255

GSM +358 40 537 8598

WhatsApp-viesti

ilari.langenoja@voiteluainekauppa.com

JUHANI-RANTA.webp

Juhani Ranta

Myynti

Suora +358 10 339 2269

GSM +358 44 2828 708

WhatsApp-viesti

juhani.ranta@voiteluainekauppa.com

Raul.jpg

Raul Ristilä

Myynti

Suora +358 10 339 2257

GSM +358 50 441 2749

WhatsApp-viesti

raul.ristila@voiteluainekauppa.com

JUHA-LINDBERG-YHTEYSTIEDOT-KUVA.jpg

Juha Lindberg

Myyntiedustaja

PASI LUOMA.jpg

Pasi Luoma

Myyntiedustaja

TONIRAN1.jpg

Toni Ranttila

Myyntiedustaja

JUHA-RUUSILA-YHTEYSTIEDOT.jpg

Juha Ruusila

Myyntiedustaja

KALLE_TOIVA.webp

Kalle Toiva

Logistiikan esihenkilö

Suora +358 10 339 2264

GSM +358 50 523 4453

kalle.toiva@voiteluainekauppa.com

MIKKO NIEMINEN.jpg

Mikko Nieminen

Varasto / noutomyymälä

Suora +358 10 339 2251

GSM +358 400 810 104

varasto@voiteluainekauppa.com