Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT


Voit ottaa yhteyttä yhteydenottolomakkeella tai suoraan asiakaspalveluumme alla olevin yhteystiedoin.

SUOMEN VOITELUAINEKAUPPA OY
Ylöjärven noutovarasto ja myynti
Linjatie 2, 33470 Ylöjärvi
Puhelin 010 339 2250
info@voiteluainekauppa.com







HENKILÖSTÖ

SARI-RISTILA-HAPPONEN.jpg

Sari Ristilä-Happonen

Talous- ja markkinointipäällikkö

Suora 010 339 2253

GSM 040 577 9439

sari.ristila-happonen@voiteluainekauppa.com

EMMA POUSSU.jpg

Emma Poussu

Talous- ja markkinointiassistentti

Suora 010 339 2261

GSM 050 466 4783

emma.poussu@voiteluainekauppa.com

ATTE VÄLIMÄKI.jpg

Atte Välimäki

Toimitusjohtaja

Suora 010 339 2258

GSM 040 832 6109

atte.valimaki@voiteluainekauppa.com

TAPIO LAINE.jpg

Tapio Laine

Hallituksen pj.

Osto ja myynti

Suora 010 339 2260

GSM 0500 861 756

tapio.laine@voiteluainekauppa.com

TOMMI UR.jpg

Tommi Uusi-Rauva

Operatiivinen Johtaja

Suora 010 339 2267

GSM 040 620 1160

tommi.uusi-rauva@voiteluainekauppa.com

VILLE HAAPARANTA.jpg

Ville  Haaparanta

Myynti

Suora 010 339 2254

GSM 050 560 6406

ville.haaparanta@voiteluainekauppa.com

Tony.jpg

Tony Hakovirta

Myynti

Suora 010 339 2252

GSM 050 340 1791

tony.hakovirta@voiteluainekauppa.com

JUSSI MONTO.jpg

Jussi Monto

Tekninen insinööri

TOPI LAINE.jpg

Topi  Laine

Myynti

Suora 010 339 2266

GSM 040 703 3934

topi.laine@voiteluainekauppa.com

JUSSI HAAPARANTA.jpg

Jussi Haaparanta

Osto ja myynti

Suora 010 339 2256

GSM 050 466 0732

jussi.haaparanta@voiteluainekauppa.com

RAUL_RISTILÄ.jpg

Raul Ristilä

Myynti

Suora 010 339 2257

GSM 050 441 2749

raul.ristila@voiteluainekauppa.com

TIMO HEINO.jpg

Timo  Heino

Osto, myynti ja logistiikka

Suora 010 339 2262

GSM 050 470 5744

timo.heino@voiteluainekauppa.com

MIKKO NIEMINEN.jpg

Mikko  Nieminen

Varasto / noutomyymälä

Suora 010 339 2251

GSM 0400 810 104

varasto@voiteluainekauppa.com

PASI LUOMA.jpg

Pasi Luoma

Myynti